* הדמיה להמחשה בלבד
* הדמיה להמחשה בלבד
באר שבע מסתמנת בשנים האחרונות כתל אביב של הדרום. תנופת הבנייה האדירה מושכת אליה אוכלוסיות איכות, הכוללות זוגות צעירים ומשפרי דיור מכל אזור הדרום וכן משקיעים שזיהו את הפוטנציאל העצום של העיר.
הסיבות לתנופת הבנייה הבלתי פוסקת ולדרישה הגדולה, נובעים משילוב של התפתחות עירונית מסיבית, בנייתם של פארקי-הייטק מובילים ופרויקט מעבר צה"ל לנגב, במסגרתו יעברו לאזור קריית התקשוב הדיגיטלית שבה ישרתו כ-6,000 חיילים ואנשי קבע וכן קרית המודיעין שבה ישרתו כ-12,000 חיילים ואנשי קבע. רובם המכריע של חיילים ומשרתי קבע אלו יגיע מעולמות הטכנולוגיה וההנדסה והשילוב עם פארקי ההייטק שכבר פועלים בה צפוי להפוך את באר שבע לעמק הסיליקון של ישראל.
לצפיה בסרטון

אפשר לבנות על חיי קהילה, נגישות ותרבות

נאות הדרים – שכונת בוטיק שקטה עם חיי קהילה תוססים, מיקום אסטרטגי וסמיכות לפארק נחל ב”ש. שכונת נאות הדרים ממוקמת בצד הדרום-מזרחי של באר שבע, בצמוד לשכונת נווה נוי האיכותית ובסמוך למתחם הסינמה סיטי ו-yes planet. השכונה נהנית מחיי קהילה מלאי חיים, נגישת גבוהה לצירי תנועה מרכזיים, כולל כביש 6 והיציאות מהעיר ושפע אפשרויות תרבות, בילוי ומסחר.

חיים חדשים עם מרחבים ירוקים

חוויית מגורים ראשונה מסוגה בבאר שבע- מרפסות גן תלויות בשטח של כ-24 מ”ר, שהופכת כל דירה לדירת גן. דירה מרווחת מבפנים, מרפסת מלאת טבע מבחוץ ושכונה איכותית במיקום אסטרטגי.

תוסיפו לזה- חיי קהילה שוקקים, אוכלוסייה איכותית, מיקום אסטרטגי ועיר מתפתחת וקבלתם איכות חיים עבור כל בני המשפחה.

 

בונים על תכנון ועיצוב יוקרתיים

הבניין והדירות עוצבו על ידי משרד טיטו-אומן אדריכלים, שיצר סביבת מחייה המשלבת חוץ ופנים, ושמה את הדיירים במרכז. בעזרת תכנון מוקפד, נוצרת הפרדה חכמה בין החלל המרכזי לחדרים, המעניקה מענה הוליסטי רב-שימושי לכל דיירי הבית, עם נקודת מפגש משפחתית חזקה בחלל הציבורי, לצד פרטיות ושקט בחדרים.

תמהיל הדירות בפרויקט מגוון במיוחד – דירות 3 חדרים מרווחות, דירות 4 ו-5 חדרים ופנטהאוזים מפוארים.

תושבי נאות הדרים ייהנו מחוויה אורבנית אמתית, משולבת עם טבע מסביב וחיי קהילה. בשכונה צפויים להיבנות בתי ספר וגני ילדים, מרכז קהילתי, בתי כנסת, מרכז מסחרי ומוסדות תרבות ופנאי. השכונה תתחבר לשכונה הסמוכה פארק הנחל, באמצעות טיילת שתיסלל לאורך נחל באר שבע ותסתיים בפארק רחב ידיים, הכולל כבר היום אגם פסטורלי, שבילי הליכה, מסלולי ריצה ואופניים, גני משחק לילדים וספורטק עם מתקני כושר.

פרויקטים בשיווק? מעוניינים לקבל מידע על

      צרו קשר בנוגע לפרויקט