* הדמיה להמחשה בלבד
* הדמיה להמחשה בלבד
בת ים היא אחת הערים המבטיחות בישראל, שעוברת תנופת התפתחות וצמיחה. אחד היתרונות המרכזיים של בת ים הוא המיקום האסטרטגי שלה על רצועת החוף ובמרחק נסיעה קצרה לתל אביב. התנופה והפיתוח העירוני חובקים גם את תשתיות התחבורה, הבנייה והפיתוח עירוני ומבטיחים איכות החיים, שנים רבות קדימה.
לצפיה בסרטון

החיים החדשים והאקולוגיים שלכם

פארק הים היא השכונה האקולוגית הראשונה של בת ים, אחת מפניני הנדל”ן הנדירות, הממוקמת בצמוד לחוף הים ובסמוך למוקדי התעסוקה, הבילוי והפנאי של תל אביב. במרכז השכונה מתוכנן פארק שמרכזו בריכת נוי אקולוגית. השכונה תכלול מגדלי מגורים יוקרתיים בבנייה ירוקה, מוסדות ציבור, חינוך ותרבות, מרכז בילויים וקניות, מרכז ספורט חדשני, מרכז תעסוקה, מסחר ומתחם מלונות.

לצד השכונה מתוכנן פיתוח של פארק “תצפית הים”, שישתרע על פני 100 דונם, עם תצפית מרהיבה לים ונוף דיונות, לצד מקומות ישיבה מוצלים. בנוסף עתיד לקום לצדו – פארק פנאי עם מתחמי ספורט וכושר וחורשת אקליפטוס עם ‘גן הרפתקאות’ אתגרי. טיילת בת ים המחודשת, שעברה מהפך עוצר נשימה, צפויה בהמשך להגיע מתל אביב ועד ראשון לציון.

 

אין מקום רחוק מידי עבור דיירי השכונה

פרויקט צרפתי Sea&Park נהנה מגישה מהירה לצירי תנועה מרכזיים ורק דקות הליכה לתחנת רכבת ישראל ובצמוד לתחנת הקו האדום של נת”ע. השכונה ממוקמת בסמוך למחלף קוממיות, לנתיבי איילון וכביש 431 לכיוון ירושלים ובסמוך לכביש החדש לראשון לציון.

ים של פארק ומגדלים של מרחבים

פרויקט צרפתי Sea&Park נבנה במיקומים הטובים ביותר של שכונת פארק הים. שני המגרשים הראשונים המשווקים כעט בנויים בקו הראשון לפארק במרכז השכונה ובמרחק כ-700 מטר בלבד מרצועת החוף. ארבעה מגדלים בני 23 קומות כל אחד, הכוללים יחד 350 יח”ד מגוונות, בנות 3, 4, 5 ו-6 חדרים לצד פנטהאוזים יוקרתיים. בכל מגדל לובי מפואר ו-2 קומות חניון תת קרקעי. בעתיד ישווקו מגדלי מגורים נוספים שעתידים להבנות בשלבים, סה”כ יבנו בפרויקט כ-600 יח”ד.

תכנון בהשראת טבע וים

הקרבה לים ולטבע, היוותה השראה בתכנון ועיצוב מגדלי היוקרה והדירות של פרויקט צרפתי Sea&Park. התכנון האיכותי ומעורר ההשראה הוא פרי כשרונו של משרד  ‘טיטו- אומן אדריכלים’. יחידות הדיור עוצבו כדי לייצר למשפחה המודרנית גישה לכל מה שחשוב ונעים בחיים, נוף פתוח ואוויר נקי, ניצול חכם של שטח הדירה וחוויית מגורים עשירה אך אישית. למרגלות המגדלים בריכה אקולוגית מעוצבת המוסיפה לתחושת הרוגע הכוללת.

החללים המשותפים נוצרו מתוך כוונה ליצור תחושה אינטימית ואישית. מועדון דיירים חדשני לאירועים חברתיים ומשפחתיים, חדר כושר מטופח ומאובזר לרווחת דיירי הבניין ולאונג’ Open Space עם עמדות מחשב לרווחת הדיירים. כמו כן, הפרויקט כולל אלמנטים של בנייה ירוקה כמו מערכת פנאומטית מתקדמת לפינוי אשפה, בית חכם ועוד.

 

פרויקטים בשיווק? מעוניינים לקבל מידע על

      צרו קשר בנוגע לפרויקט