דירות להשקעה בבאר שבע

באר שבע ידועה כפנינת הנדל”ן המובילה באזור הדרום, והעיר מושכת אליה משקיעים רבים מכל הארץ. יש מגוון דירות להשקעה בבאר שבע בפרויקטים חדשים במיקומים מרכזיים ואטרקטיביים, ובמיוחד כיום יש הזדמנויות לקנות דירה בבאר שבע ונמוך בעשרות אחוזים ממחירי הנדל”ן במרכז הארץ וליהנות מביקוש רב לדירות להשכרה ומתשואה גבוהה.

באר שבע, המכונה גם בירת הנגב, הפכה בעשורים האחרים למטרופולין חשוב ומרכזי במדינה, ובשל מיקומה האסטרטגי היא הפכה למוקד משיכה עבור זוגות צעירים, רווקים ורווקות, משפחות צעירות ומשפרי דיור. בעשורים האחרונים העיר צמחה במהירות וגם כיום היא נמצאת תחת תנופת בנייה מואצת ויש שלל פרויקטים בבאר שבע שמתאימים גם למשקיעי נדל”ן. 

חשוב לדעת כי באר שבע הפכה למרכז אקדמי מוביל בישראל, ובשנים האחרונות הוקמו פארקי הייטק חדשניים ופורצי דרך, ביניהם פרויקט קריית הסייבר של מדינת ישראל ברובע החדשנות המהפכני והייחודי מסוגו, במקביל לעבודות להקמת מרכז רפואי חדש בעיר, בנוסף למרכז הרפואי סורוקה.

 

נדל”ן בבאר שבע

קברניטי העיר באר שבע יוזמים את הפיכתה לעיר הייטק בינלאומית חדשנית, פורצת דרך ומובילה, וכדי לממש את החזון להפיכת העיר למרכז סייבר עולמי יש השקעה נרחבת הן בתשתיות והן בפיתוח נדל”ן והקמת פרויקטי דגל לאכלוס תושבים חדשים שנוהרים לעיר. יש ביקוש רב עבור דירות לקניה בבאר שבע גם מצד המשקיעים, בין היתר בשכונות הקרובות לאוניברסיטה ולפארקי ההייטק, ובגלל הביקוש הרב לדירות להשכרה ללא ספק משתלם להשקיע ברכישת דירות חדשות בבאר שבע לצורך השקעה. 

 

מדוע כדאי לקנות דירה בבאר שבע?

בשנים האחרונות באר שבע עוברת תנופת צמיחה בכל התחומים ובמגוון רחב של היבטים, בין היתר כתוצאה ממעבר יחידות העילית הטכנולוגיות של חיל מודיעין, בית הספר למקצועות המודיעין, עיר הבה”דים וכן מעבר של אגף התקשוב של צה”ל. 

באר שבע הפכה לעוגן תעסוקתי עבור הצעירים וכבר היום יש ביקוש גבוה לדירות להשכרה, לכן המשקיעים נוהרים לעיר ורוכשים דירות לקניה בבאר שבע בעיקר בשכונות החדשות שמציעות חיי קהילה עשירים ותוססים.

 

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בבאר שבע?

יש מגוון הזדמנויות משתלמות לרכישת דירות להשקעה בבאר שבע. ללא ספק, אחת מהשכונות המבוקשות ביותר בבאר שבע היא שכונת נאות הדרים ובנוסף יש ביקושים רבים לדירות חדשות בשכונת פארק הנחל. לכן, למשקיעים אשר מחפשים דירה להשקעה כדאי להתמקד בפרויקטים כמו נאות הדרים באר שבע ובשכונת פארק הנחל.

כאשר בוחרים דירה לקניה בבאר שבע לצורך השקעה מומלץ לבחור בפרויקט חדש ואיכותי מבית קבוצת צרפתי שמעון. החברה מקימה פרויקטים בבאר שבע במיקומים האטרקטיביים ביותר, לכן זו השקעה משתלמת המבטיחה תשואה גבוהה. 

באר שבע מוכיחה את עצמה כיעד מועדף להשקעות בנדל”ן, וידוע כי דירות להשקעה בבאר שבע מניבות את התשואות הגבוהות ביותר לטווח הקצר והארוך. אם בעבר הלא רחוק המשקיעים התמקדו בנדל”ן המיועד לסטודנטים, כיום המשקיעים בוחרים בפרויקטים החדשים שמיועדים למשפחות צעירות המתכננות לעבור לעיר בגלל התעסוקה, איכות החיים הגבוהה ויתרונות רבים נוספים.  

בואו להכיר את הפרויקטים המובילים והלוהטים ביותר בבאר שבע של צרפתי שמעון. למידע נוסף בנושא דירות להשקעה בבאר שבע אנא צרו איתנו קשר עוד היום!

תוכלו לקבל מידע לגבי הפרויקטים שלנו בבאר שבע באתר או ליצור איתנו קשר במספר טלפון: 5999*

כתבות נוספות

    צרו קשר בנוגע לפרויקט