שירות לקוחות

לבנות חיים חדשים, זאת קודם כל, התחייבות לשמור על אלה העוסקים במלאכה. לדאוג לביטחונם,
מקצועיותם
ורווחתם. מעמידה קפדנית בכל תקני הבניה והבטיחות ועד להתחשבות אישית בעובד.

שינויי דיירים

מחלקת ‘שינויי דיירים’ הפכה בשנים האחרונות לשירות הכרחי ונדרש ע”י הלקוח הפונה לרכוש דירה חדשה. זוהי מעטפת הנותנת את השירות הכולל לדייר, מרגע רכישת דירה ועד מסירתה ומהווה חלק מהשירות אותו מספק הקבלן לקונה כחלק מהפרויקט. כאשר לקוח רוכש דירה חדשה בפרויקט, לרוב הוא מבקש לבצע שינויים תכנוניים בפנים הדירה, החל מחלוקת החלל מחדש, דרך תוספות חשמל ואינסטלציה, זאת בכדי להתאים אותה לצרכיו האישיים וצרכי המשפחה.

מתאמת שינויי הדיירים בפרויקט, מכינה, בהתאם לדרישות /רצונות הדייר, סט תוכניות הכולל תוכניות בניה, מיזוג, אינסטלציה וחשמל. התוכניות יקבלו את אישור הדיירים באמצעות חתימה על גבי התוכניות במסגרת תהליך שינויי הדיירים. לאחר מכן יעברו לביצוע בשטח. במסגרת שינויי הדיירים, הדייר מקבל ליווי אישי, יעוץ אנשי מקצוע, תוך הקפדה על שירות ומקצועיות המשפרים את חוויית הקניה.

הענקת היחס והייעוץ האישי, ההכוונה המקצועית והטיפול האישי, מבטיחים כי הדירה החדשה תתאים באופן מיטבי לצורכי הלקוח, תוך שימת הדגש על קידום הליך התכנון והביצוע בשטח.

תקופות בדק

במהלך הבנייה, נעשות בדיקות תקופתיות, המאתרות כשלים, ליקויים ועוד. כל זאת, כדי לייצר עבור הדייר החדש, את איכות החיים גבוהה ביותר, תוך הקפדה על כל פרט ופרט.
זוהי דוגמא לבדיקה תקופתית מסוג זה:

טווח אחריות
סוג הליקוי

ליקוי במוצרי מסגרות ונגרות, לרבות אלומיניום ופלסטיק

‏שנתיים

ליקוי בריצוף וחיפוי פנים לרבות שקיעות ושחיקה

‏שנתיים

כשל בתפקוד ובעמידותם של מכונות ודודים

‏3 שנים

ליקוי בפיתוח חצר הכולל: שבילים, משטחים, קירות, גדרות, רכיבים בנויים ומערכות, מערכות מים, ביוב, ניקוז, חשמל, תאורה ותקשורת, שקיעות בין היתר של מרצפות בקומת קרקע, בחניות במדרכות ובשבילים פתח הבניין, ליקויים במשטחים מחומרי גימור שונים

‏3 שנים

כשל בתפקוד ובעמידותם של מרכיבי מערכות הבידוד התרמי

‏3 שנים

כשל, לרבות נזילות, במערכות צנרת, לרבות מים, מערכת הסקה ומרזבים, דלוחין וביוב

‏4 שנים

סדקים ברוחב גדול מ-1.5 מ"מ בריבים לא נושאים

‏5 שנים

התנתקות, התקלפות או התפוררות של חיפויי חוץ

‏7 שנים

כל אי התאמה אחרת שאינה אי התאמה יסודית

שנה

    כל השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה

    צרפתי בפארקצרפתי בנאות הדריםצרפתי SEA&PARKצרפתי GARDEN